Vēsture

Rīgas Krēslu Fabrika jau kopš 1999. gada ražo speciāli konstruētus, ergonomiskus darba krēslus. Uzņēmuma pārliecība ir tāda, ka pats svarīgākais ir krēslu lietotāju pašsajūta un veselība. Komplektējot krēslu modeļus, fabrikas speciālisti izvēlas vienīgi kvalitatīvus mehānismus un izturīgākās detaļas. RKF ražotie krēsli ir tehniski uzticami, to mūsdienīgi atturīgā estētika lieliski iederas ikvienā darba vidē. RKF kā vietējā ražotāja priekšrocība ir pilns serviss – tiek nodrošināta ideāla kvalitāte visā krēsla kalpošanas laikā, rūpējoties par krēslu kā garantijas, tā arī pēcgarantijas laikā.

RKF krēsli un ergonomika

Pirmā lieta, ko par sevi varam droši apgalvot – mēs saprotam, cik svarīgs ir labs un ergonomisks krēsls, tāpēc ar lielu atbildību izgatavojam ērtus, praktiskus un ilgi kalpojošus krēslus ikdienas vajadzībām.

Jau sen ir pierādīts, ka sēdošs biroja darbs ir viens no iemesliem, kas mūsdienu cilvēkam izraisa muguras sāpes, stīvus muskuļus un vēl neskaitāmus balsta un kustību sistēmas traucējumus.

Turklāt, mēs sēžam ne tikai astoņas stundas birojā, bet braucam uz un no darba sēžot transportā, arī maltītes ieturam sēdus, un vakarā pēc darba sēžam dīvānā pie televizora. Visticamāk, arī šobrīd, lasot šo mājas lapu, jūs sēžat.

Ja reiz no ilgstošas sēdēšanas nav iespējams izvairīties, mēs iesakām sēdēt labā un ērtā krēslā. Jo kvalitatīvs un ergonomisks darba krēsls nav tikai untums, bet veids kā rūpēties par savu veselību un labsajūtu.

Standarta darba krēsla galvenais priekšnosacījums – tam jābūt regulējamam. Jābūt iespējai pielāgot:

  • krēsla augstumu;
  • atzveltnes augstumu un leņķi;
  • sēdekļa dziļumu;
  • roku balstu augstumu un attālumu starp tiem;
  • krēslam ir jābūt stabilam un viegli grozāmam ap savu asi.

Vēl ir svarīgi, lai krēsla atzveltne un sēdeklis ir pārklāti ar izturīgu audumu.

Mēs ceram, ka atradīsiet sev vispiemērotāko krēslu!

Jaunumi

10.06.2013

SIA “Rīgas Krēslu Fabrika” ir noslēgusi līgumu Nr. L-JPA-13-0003 (Projekta Nr.JPA/2.1.2.2.4/13/03/001) ar v/a “Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra”(LIAA) par projekta “SIA Rīgas Krēslu Fabrika jauno produktu patentēšana, testēšana un sertificēšana” realizāciju, kurš tiek līdzfinansēts no Eiropas Sociālā Fonda līdzekļiem.

30.10.2012

SIA „Rīgas Krēslu Fabrika” veiksmīgi īstenojusi Projektu “Rīgas Krēslu Fabrikas dalība starptautiskās izstādēs“ (Proj. Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/11/32/019) īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Pēc Līguma Nr. L-ĀTA-11-0809 grozījumu veikšanas, uzņēmums piedalījies šādās izstādēs:

  • Stockholm Furniture & Light Fair, kas norisinājās Zviedrijā, Stokholmā no 2012.gada 7. līdz 11.februārim;
  • ORGATEC, kas norisinājās Vācijā, Ķelnē no 2012.gada 23. līdz 27.oktobrim.

Dalība šajās izstādēs ļauj uzņēmumam popularizēt uzņēmuma ražoto produkciju Ziemeļvalstīs un Rietumeiropā, kā arī palīdzēs uzņēmumam sekmīgi iekļauties starptautiskajās piegāžu ķēdēs un veicina Latvijas komersantu dalību starptautiskajās izstādēs.

Pēc dalības šajās izstādēs, tika iegūti vairāk kā 40 nozīmīgi kontakti ar vadošajiem biroja mēbeļu distributoriem Eiropā, kā arī noslēgtas vienošanās par krēslu paraugu piegādi.

Pēc veiksmīgās sadarbības ar LIAA, uzņēmums plāno turpināt attīstīties un arī nākošgad piedalīties lielākajās nozares starptautiskās izstādēs

03.09.2012

09.07.2012

SIA „Rīgas Krēslu Fabrika” turpina īstenot Projektu “Rīgas Krēslu Fabrikas dalība starptautiskās izstādēs“ īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šobrīd uzņēmums veiksmīgi piedalījies izstādē Stockholm Furniture & Light Fair, kas norisinājās Zviedrijā, Stokholmā no 2012.gada 7. līdz 11.februārim. Izstādes rezultātā tika iegūti 20 nozīmīgi kontakti ar vadošajiem biroja mēbeļu distributoriem Eiropā, kā arī noslēgtas vienošanās par krēslu paraugu piegādi.

Lai turpinātu sekmīgi iekļauties starptautiskajās piegāžu ķēdēs un veicinātu Latvijas komersantu dalību starptautiskajās izstādēs, kā arī uzņēmuma ražotās produkcijas atpazīstamību, šobrīd notiek sagatavošanās darbi dalībai izstādē ORGATEC , kas norisināsies Vācijā, Ķelnē no 2012.gada 23. līdz 27.oktobrim

02.02.2012

SIA „Rīgas Krēslu Fabrika” 2011.gada 21.decembrī ir noslēgusi līgumu Nr. L-ĀTA-11-0809 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta “Rīgas Krēslu Fabrikas dalība starptautiskās izstādēs“ īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Projekta īstenošana tiek uzsākta 2011.gada novembrī un ilgst līdz 2012.gada oktobra beigām, un tā ietvaros uzņēmums plāno piedalīties trīs starptautiskās izstādēs Stockholm Furniture & Light Fair (Zviedrija), 100% Design (Lielbritānija) un ORGATEC (Vācija).

Projekta mērķis ir virzīt uzņēmuma saražoto produkciju un veicināt Rīgas Krēslu Fabrikas zīmola atpazīstamību ārvalstu tirgos.